Home » Pokój dziecięcy 7m2 – aranżacje – projekt

Nasza firma zajmuje się także projektowaniem wnętrz pojedynczych pomieszczeń. Jeśli chcą Państwo stworzyć aranżację pokoju dziecięcego, to zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem. Został przeznaczony dla mamy z dwójką dzieci. Jedno z nich korzysta z niego jedynie w czasie weekendów.

Każdy design tworzymy na podstawie szczególnych potrzeb Klienta. W tym przypadku postawiliśmy na łóżko piętrowe, wszak to doskonały wybór do pokoju o powierzchni 7 m2. Nie zabrakło tutaj podziału na strefy przeznaczone do nauki oraz snu i wypoczynku. Aby zwiększyć ergonomię stanowiska pracy, biurko zostało usytuowane pod oknem. Dzięki temu można w pełni wykorzystać światło dzienne. Zadbaliśmy także o miejsce do przechowywania ubrań. Duża szafa z powodzeniem pomieści wszystkie rzeczy dwójki dzieci. Aby uniknąć efektu przytłoczenia w niezbyt dużej przestrzeni, postawiliśmy na regały wiszące, umieszczone dokładnie naprzeciw łóżka. To idealne miejsce na lektury i podręczniki.

Warto również zwrócić uwagę na design tego pokoju. Dominuje w nim stonowana kolorystyka, jednak na życzenie Klientki na jednej ze ścian pojawiła się wzorzysta tapeta. Doskonale może sprawdzić się winylowa, która dodatkowo izoluje akustycznie. Dzieci uwielbiają kolorowe akcenty. Dlatego motyw lasu na jej powierzchni z pewnością może przypaść im do gustu. Wprowadza również do wnętrza aurę bajkowości i tajemniczości. W ten sposób zostaje stworzona aranżacja pokoju dziecięcego nie tylko do nauki i snu, ale również wielu zabaw pełnych przygód.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design