Home » KDK Home » Aranżacja, projektowanie, wyposażenie kuchni Warszawa, Mińsk Mazowiecki

W KDK-DESIGN proponujemy profesjonalne projektowanie kuchni Klientom z Warszawy, Mińska Mazowieckiego i okolicznych miejscowości. Nasi doświadczeni architekci zapewniają w ramach usług funkcjonalne zaplanowanie przestrzeni oraz jej kompleksową aranżację według określonego stylu, w tym dobór wyposażenia, czyli mebli kuchennych i urządzeń AGD. Zamawiając u nas projekt kuchni, można liczyć na indywidualne podejście, dzięki któremu przekuwamy konkretne marzenia o pięknym i niepowtarzalnym wnętrzu w rzeczywistość.

Projekt kuchni Warszawa, Mińsk Mazowiecki

W planowaniu wnętrza domu bądź mieszkania aranżacja kuchni okazuje się często największym wyzwaniem. Przede wszystkim należy właściwie rozplanować układ mebli i urządzeń, ponieważ to najbardziej wpływa na późniejszą wygodę korzystania z pomieszczenia. Ważne jest również samo wyposażenie. Trzeba odpowiednio dobrać meble do zabudowy, blaty kuchenne, okapy czy wreszcie sprzęt AGD, dzięki któremu codzienne przyrządzanie posiłków będzie proste i przyjemne. Właśnie w tym pomogą Państwu nasi architekci, którzy dodatkowo przy projektowaniu wnętrza wezmą pod uwagę kwestie estetyczne. W zależności od preferencji mogą przygotować projekt w każdym stylu np. prowansalskim, nowoczesnym, skandynawskim, rustykalnym lub klasycznym. Jeśli chodzi o wyposażenie kuchni, w sklepie meblowym KDK-DESIGN można nabyć szafki kuchenne, blaty i całe zestawy mebli renomowanych producentów, które polecamy ze względu na modne wzornictwo oraz wysoką jakość. Mamy również wszelkie niezbędne akcesoria, takie jak zlewozmywaki, okapy czy oświetlenie podszafkowe.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design