Obecnie coraz więcej osób pracuje w domu.  Zwykle w takich warunkach trudno o ciszę i skupienie, niezbędne do szybkiej i efektywnej realizacji powierzonych zadań. W eliminacji czynników rozpraszających uwagę może pomóc dobrze przemyślana i sprawnie przeprowadzona aranżacja domowego biura. W tym aspekcie warto zdać się na profesjonalistów z KDK Design. Dzięki nam zyskujesz pewność, że Twój kącik do pracy zostanie przygotowany zgodnie z zasadami ergonomii.

Projektowanie biura w domu

Projektując biuro w domu, nasi specjaliści biorą pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim udzielą Ci cennych wskazówek odnośnie do doboru zacisznego miejsca, w którym można bez problemu skupić się na wykonywanych obowiązkach. Wybrane przez Ciebie pomieszczenie urządzimy w taki sposób, aby jak najlepiej spełniało zadania domowego gabinetu. Nie wiesz, jakie biurko kupić i gdzie je umieścić? Zastanawiasz się, co powiesić na ścianach i na jaki kolor je pomalować? Zostaw to nam. Urządzimy biuro na miarę Twoich marzeń. Wyposażymy je w dobrze sprawdzające się w warunkach biurowych oświetlenie w postaci lamp sufitowych oraz umieszczonych przy biurku lampek ledowych.

Aranżacja biura w domu

Wybrane przez nas do aranżacji gabinetu meble doskonale wkomponowują się w otoczenie, nadając wnętrzu niepowtarzalnego stylu, Regały oraz szafki na książki i dokumenty firmowe rozmieszczamy tak, aby w razie potrzeby można było uzyskać do nich łatwy dostęp. Jesteś miłośnikiem kwiatów i nie wyobrażasz sobie bez nich swojego kącika pracy? Zgodnie z życzeniem ozdobimy Twój gabinet pięknymi roślinami, które jonizują powietrze.

Udzielamy także fachowych porad co do wyboru najlepszej kolorystyki ścian. W pomieszczeniach biurowych zwykle króluje biel, dobroczynnie wpływająca na zdolności koncentracyjne mózgu. Aranżacja przestrzeni gabinetu w domu przebiegnie pomyślnie także wówczas, gdy zdecydujesz się na pomalowanie ścian na zielono lub szaro. Barwy te uspokajają umysł i umożliwiają efektywne skupienie się na wykonywanych zadaniach.

Aranżacja biura domowego | KDK-Design
Kontakt Zapraszamy do kontaktu

25 758 12 27
692 977 340

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
pn – czw 8-18, pt 8-18, sb 10-15

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2021 KDK Design