Przedstawiamy Państwu projekt mieszkania o powierzchni 60 m2 stworzony przez KDK Design. Całość utrzymana jest w stylu glamour, a zastosowanie jasnych kolorów ścian nie przytłacza wnętrza. Na uwagę zasługuje także układ pomieszczeń, gdzie  salon został połączony z aneksem kuchennym. Te przestrzenie mają reprezentacyjny charakter, a jednocześnie są niezwykle funkcjonalne. Wysoka zabudowa mebli kuchennych sprawia, że jest wiele miejsca do przechowywania. Zastosowaliśmy także możliwie największą powierzchnię blatu roboczego w kształcie litery L. Dzięki temu obok niego można dodatkowo postawić hokery. Z kolei salon zachwyca eklektycznym wystrojem, a przy tym eleganckim charakterem. Zamiast klasycznej kanapy znalazł się tu duży narożnik, który pomieści Państwa gości.

Piękna i stylowa sypialnia

Obok kuchni znajduje się korytarz i wejście do sypialni. W jej centrum ustawione jest wygodne łóżko z niezwykle miękkim i stylowym pikowanym zagłówkiem Po obu stronach ustawione są szafki nocne z połyskującymi elementami i chromowaną podstawą. Oczywiście w tym wnętrzu nie mogło zabraknąć pojemnej narożnej szafy. Na jej frontach znajdują się lustra, które optycznie powiększają przestrzeń. W sypialni umieszczona jest także toaletka, która nie zajmuje wiele miejsca.

Takie mieszkanie, utrzymane w stylu glamour, pomimo niezbyt dużego metrażu jest niezwykle praktyczne. To idealny wybór dla młodych ludzi czy nowożeńców. Szafki, blat oraz stół są wykończone na wysoki połysk. Uwagę zwracają efektowne żyrandole i zdobione lustra.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

25 758 12 27
692 977 340

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
pn – czw 8-18, pt 8-18, sb 10-15

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2021 KDK Design