Home » Projekt mieszkania 60m2 w stylu glamour

Przedstawiamy Państwu projekt mieszkania o powierzchni 60 m2 stworzony przez KDK Design. Całość utrzymana jest w stylu glamour, a zastosowanie jasnych kolorów ścian nie przytłacza wnętrza. Na uwagę zasługuje także układ pomieszczeń, gdzie  salon został połączony z aneksem kuchennym. Te przestrzenie mają reprezentacyjny charakter, a jednocześnie są niezwykle funkcjonalne. Wysoka zabudowa mebli kuchennych sprawia, że jest wiele miejsca do przechowywania. Zastosowaliśmy także możliwie największą powierzchnię blatu roboczego w kształcie litery L. Dzięki temu obok niego można dodatkowo postawić hokery. Z kolei salon zachwyca eklektycznym wystrojem, a przy tym eleganckim charakterem. Zamiast klasycznej kanapy znalazł się tu duży narożnik, który pomieści Państwa gości.

Piękna i stylowa sypialnia

Obok kuchni znajduje się korytarz i wejście do sypialni. W jej centrum ustawione jest wygodne łóżko z niezwykle miękkim i stylowym pikowanym zagłówkiem Po obu stronach ustawione są szafki nocne z połyskującymi elementami i chromowaną podstawą. Oczywiście w tym wnętrzu nie mogło zabraknąć pojemnej narożnej szafy. Na jej frontach znajdują się lustra, które optycznie powiększają przestrzeń. W sypialni umieszczona jest także toaletka, która nie zajmuje wiele miejsca.

Takie mieszkanie, utrzymane w stylu glamour, pomimo niezbyt dużego metrażu jest niezwykle praktyczne. To idealny wybór dla młodych ludzi czy nowożeńców. Szafki, blat oraz stół są wykończone na wysoki połysk. Uwagę zwracają efektowne żyrandole i zdobione lustra.

Założenia stylu glamour

Pełen blasku, eklektyzmu i luksusu nierzadko przechodzącego w przepych – w taki sposób najkrócej można określić styl glamour. Jego założeniem jest odwzorowanie specyfiki wnętrz drogich domów należących do najbogatszych i najsławniejszych osób, na czele z gwiazdami popkultury. Projekt mieszkania 60 m2 w tym stylu powinien więc brać pod uwagę wyrafinowane zdobienia, które znalazły się również w tej aranżacji. Kunsztowne kształty mebli, oryginalne oświetlenie, ekstrawaganckie obrazy na ścianach – to kilka przykładów elementów wyróżniających styl glamour i uwzględnionych także w naszym projekcie.

Kolejnym elementem, który przykuwa wzrok w mieszkaniach wykończonych w ten sposób, jest połączenie różnych stylów. Inspiracje mogą obejmować m.in. nowoczesne oświetlenie, klasyczne fotele, barowe krzesła czy gotyckie lustra – a wszystko to w obrębie mieszkania 60 m2, którego realizację prezentujemy jako przykładowy projekt wnętrza wykonany przez naszą firmę. Warto jednak zauważyć, że jest to aranżacja dość łagodna pod względem designerskim – brak w niej przepychu charakterystycznego dla wielu innych projektów mieszkań glamour. Ma to korzystne przełożenie na wygodę codziennego funkcjonowania, ponieważ w lokalu o powierzchni 60 m2 trudno o połączenie nieograniczonego przepychu z komfortem.

Codzienny luksus w praktycznym wydaniu

Wykonując na zlecenie Klientów projekty mieszkań w stylu glamour, staramy się zachować równowagę pomiędzy luksusem a praktycznością. Dążymy do tego, żeby pomieszczenia były wyjątkowe pod względem wizualnym i rzeczywiście kojarzyły się z bogactwem, a zarazem zachowywały odpowiedni balans między designem a komfortem. Dlatego sugerujemy wybór pięknych, ale wygodnych mebli – najlepszy przykład takiego wyposażenia stanowi łóżko z zagłówkiem, który dodaje prestiżu, a jednocześnie podnosi wygodę korzystania z sypialni.

Aby uzyskać wrażenie luksusu, mieszkanie 60 m2, którego projekt wykonaliśmy, obejmuje błyszczące powierzchnie. Lśniące, śnieżnobiałe ściany i podłogi w salonie oraz przedpokoju i taki sam blat stołu jadalnego podnoszą estetykę wnętrza. Co jednak istotne, błyszczące powierzchnie bynajmniej nie dominują, lecz doskonale uzupełniają przestrzeń i jako jeden z jej elementów świetnie komponują się z matowymi materiałami.

Na wrażenie luksusu, które gwarantują projekty mieszkań tego rodzaju, składa się przemyślane zastosowanie kolorów – w przypadku tej aranżacji zdecydowanie dominującą barwą jest biel. Dzięki jej użyciu wnętrza zyskują na nowoczesności i zachęcają delikatną zmysłowością, która harmonijnie komponuje się z miszmaszem stylów, tak specyficznym dla pomieszczeń typu glamour. Jeżeli również Państwo są zainteresowani podobnym projektem dowolnej nieruchomości, serdecznie zachęcamy do kontaktu i zlecenia nam jego realizacji!

Projekty mieszkań 60m2, czyli jak zaaranżować dostępną przestrzeń użytkową?

Jedną z najciekawszych pozycji znajdujących się w naszej ofercie usługowej są projekty mieszkań 60m2. Dlaczego zdecydowaliśmy się na wyróżnienie właśnie tego typu nieruchomości? Ponieważ wiemy, że cieszą one się sporym zainteresowaniem ze strony kontrahentów, którzy poszukują własnego lokum – pochodzącego zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. W mieszkaniu o powierzchni 60 m kwadratowych można najczęściej dysponować 3 pokojami, kuchnią oraz połączonymi ze sobą lub rozdzielonymi łazienkami. Taki układ jest całkowicie wystarczający nawet dla rodziny z dziećmi.

Wszystkim naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie aranżacji mieszkania. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że spójną całość można uzyskać jedynie wtedy, gdy do kwestii realizacji projektu wnętrza podejdzie się we właściwy sposób. Kluczem do sukcesu bardzo często okazuje się nie tylko przywiązanie uwagi do detali, ale również do tego, aby wykorzystać każdy metr dostępnej przestrzeni użytkowej. Dobry projekt mieszkania 60m2 powinien zatem opierać się na próbie jak najlepszego połączenia estetyki z funkcjonalnością, co oczywiście możemy Państwu zagwarantować.

Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy już posiadają lub dopiero planują kupić mieszkanie 60m2. Projekt zrealizowany przez naszych doświadczonych specjalistów będzie uwzględniał wszystko, co niezbędne. Ponadto zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe oraz indywidualne podejście do każdego powierzonego nam zlecenia. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszej pomocy w zakresie aranżacji mieszkania 60m2, będą Państwo całkowicie zadowoleni z osiągniętych efektów!

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design