Przedstawiamy Państwu projekt mieszkania o powierzchni 60 m2 stworzony przez KDK Design. Całość utrzymana jest w stylu glamour, a zastosowanie jasnych kolorów ścian nie przytłacza wnętrza. Na uwagę zasługuje także układ pomieszczeń, gdzie  salon został połączony z aneksem kuchennym. Te przestrzenie mają reprezentacyjny charakter, a jednocześnie są niezwykle funkcjonalne. Wysoka zabudowa mebli kuchennych sprawia, że jest wiele miejsca do przechowywania. Zastosowaliśmy także możliwie największą powierzchnię blatu roboczego w kształcie litery L. Dzięki temu obok niego można dodatkowo postawić hokery. Z kolei salon zachwyca eklektycznym wystrojem, a przy tym eleganckim charakterem. Zamiast klasycznej kanapy znalazł się tu duży narożnik, który pomieści Państwa gości.

Piękna i stylowa sypialnia

Obok kuchni znajduje się korytarz i wejście do sypialni. W jej centrum ustawione jest wygodne łóżko z niezwykle miękkim i stylowym pikowanym zagłówkiem Po obu stronach ustawione są szafki nocne z połyskującymi elementami i chromowaną podstawą. Oczywiście w tym wnętrzu nie mogło zabraknąć pojemnej narożnej szafy. Na jej frontach znajdują się lustra, które optycznie powiększają przestrzeń. W sypialni umieszczona jest także toaletka, która nie zajmuje wiele miejsca.

Takie mieszkanie, utrzymane w stylu glamour, pomimo niezbyt dużego metrażu jest niezwykle praktyczne. To idealny wybór dla młodych ludzi czy nowożeńców. Szafki, blat oraz stół są wykończone na wysoki połysk. Uwagę zwracają efektowne żyrandole i zdobione lustra.

Założenia stylu glamour

Pełen blasku, eklektyzmu i luksusu nierzadko przechodzącego w przepych – w taki sposób najkrócej można określić styl glamour. Jego założeniem jest odwzorowanie specyfiki wnętrz drogich domów należących do najbogatszych i najsławniejszych osób, na czele z gwiazdami popkultury. Projekt mieszkania 60 m2 w tym stylu powinien więc brać pod uwagę wyrafinowane zdobienia, które znalazły się również w tej aranżacji. Kunsztowne kształty mebli, oryginalne oświetlenie, ekstrawaganckie obrazy na ścianach – to kilka przykładów elementów wyróżniających styl glamour i uwzględnionych także w naszym projekcie.

Kolejnym elementem, który przykuwa wzrok w mieszkaniach wykończonych w ten sposób, jest połączenie różnych stylów. Inspiracje mogą obejmować m.in. nowoczesne oświetlenie, klasyczne fotele, barowe krzesła czy gotyckie lustra – a wszystko to w obrębie mieszkania 60 m2, którego realizację prezentujemy jako przykładowy projekt wnętrza wykonany przez naszą firmę. Warto jednak zauważyć, że jest to aranżacja dość łagodna pod względem designerskim – brak w niej przepychu charakterystycznego dla wielu innych projektów mieszkań glamour. Ma to korzystne przełożenie na wygodę codziennego funkcjonowania, ponieważ w lokalu o powierzchni 60 m2 trudno o połączenie nieograniczonego przepychu z komfortem.

Codzienny luksus w praktycznym wydaniu

Wykonując na zlecenie Klientów projekty mieszkań w stylu glamour, staramy się zachować równowagę pomiędzy luksusem a praktycznością. Dążymy do tego, żeby pomieszczenia były wyjątkowe pod względem wizualnym i rzeczywiście kojarzyły się z bogactwem, a zarazem zachowywały odpowiedni balans między designem a komfortem. Dlatego sugerujemy wybór pięknych, ale wygodnych mebli – najlepszy przykład takiego wyposażenia stanowi łóżko z zagłówkiem, który dodaje prestiżu, a jednocześnie podnosi wygodę korzystania z sypialni.

Aby uzyskać wrażenie luksusu, mieszkanie 60 m2, którego projekt wykonaliśmy, obejmuje błyszczące powierzchnie. Lśniące, śnieżnobiałe ściany i podłogi w salonie oraz przedpokoju i taki sam blat stołu jadalnego podnoszą estetykę wnętrza. Co jednak istotne, błyszczące powierzchnie bynajmniej nie dominują, lecz doskonale uzupełniają przestrzeń i jako jeden z jej elementów świetnie komponują się z matowymi materiałami.

Na wrażenie luksusu, które gwarantują projekty mieszkań tego rodzaju, składa się przemyślane zastosowanie kolorów – w przypadku tej aranżacji zdecydowanie dominującą barwą jest biel. Dzięki jej użyciu wnętrza zyskują na nowoczesności i zachęcają delikatną zmysłowością, która harmonijnie komponuje się z miszmaszem stylów, tak specyficznym dla pomieszczeń typu glamour. Jeżeli również Państwo są zainteresowani podobnym projektem dowolnej nieruchomości, serdecznie zachęcamy do kontaktu i zlecenia nam jego realizacji!

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

25 758 12 27
692 977 340

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
pn – czw 8-18, pt 8-18, sb 10-15

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2021 KDK Design