Home » KDK Home » Projektowanie i Aranżacja Łazienki

W ramach usługi projektowania mieszkań proponujemy opracowanie aranżacji oraz wyposażenie łazienki. W zależności od Państwa potrzeb nasi architekci przygotują kompleksowy projekt łazienki albo zaproponują ciekawe i modne rozwiązania pozwalające odmienić stylistykę już istniejących pomieszczeń. W każdym przypadku Państwa łazienka będzie estetyczna, dobrze rozplanowana, komfortowa i funkcjonalna, czyli zagwarantuje wszystko, czego można od niej oczekiwać, jeśli chodzi o projektowanie łazienki.

Projekty łazienek Warszawa

Prawidłowa i zgodna z indywidualnymi wymaganiami aranżacja łazienek w Warszawie wymaga w pierwszej kolejności określenia swoich potrzeb. Jedni marzą o luksusowym pokoju kąpielowym, innym wystarczy funkcjonalne wnętrze z wygodną kabiną prysznicową. Nasi doświadczeni architekci takie marzenia i oczekiwania potrafią przekuć w rzeczywistość, nawet jeśli pozornie warunki przestrzenne wydają się to uniemożliwiać. Projektowanie łazienki w KDK-DESIGN jest skoncentrowane na zaspokojeniu potrzeb Klientów z uwzględnieniem najnowszych trendów i rozwiązań wnętrzarskich. W zależności od stylistyki pozostałych pomieszczeń, a także preferencji Klienta możemy zaproponować wnętrze w każdym stylu, np. skandynawskim, rustykalnym, glamour, marynarskim, marokańskim, angielskim, industrialnym, czy też klasycznym. Działamy elastycznie i profesjonalnie, dzięki czemu z powodzeniem spełniamy potrzeby i wymagania każdego klienta, który zleca nam projektowanie łazienek w Warszawie.

Zobacz nasz przykładowy projekt łazienki

Aranżacja łazienki z KDK-Design

Współpraca z naszą firmą w zakresie urządzania wnętrza jest dużym udogodnieniem, ponieważ możemy zapewnić kompleksowe wsparcie na każdym etapie prac – począwszy od projektu łazienki, poprzez dostarczenie wielu elementów wyposażenia, na współpracy z wykonawcami skończywszy.
Sam projekt łazienki obejmuje zazwyczaj takie elementy, jak:

 • plan zagospodarowania przestrzeni,
 • stylistykę i kolorystykę wnętrza,
 • sposób wykończenia (np. określenie rodzaju terakoty),
 • ceramikę łazienkową (wannę, umywalkę, sedes, bidet, kabinę prysznicową etc.),
 • meble i dodatki (np. lustro, wieszaki na ręczniki itp.),
 • oświetlenie.

Zaproponowana przez naszych projektantów aranżacja łazienki zawiera również wskazania dotyczące konkretnych materiałów wykończeniowych oraz dokumenty techniczne niezbędne dla wykonawców. Na życzenie Klienta możemy również sprawować nadzór nad wykonaniem projektu, aby uzyskany efekt prac był zadowalający i zgodny z założeniami.

Aranżacja łazienki Warszawa, Projektowanie łazienek

Funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie aranżacje łazienek

Zdajemy sobie sprawę z tego, że projekty łazienek powinny uwzględniać specyfikę tego pomieszczenia, którego powierzchnia jest przeważnie niewielka, pozbawiona dostępu do światła dziennego i często panuje w niej wilgoć. Mając to na uwadze, w ramach aranżacji dobieramy materiały, technologie i meble w taki sposób, żeby były odporne na warunki panujące w tym wnętrzu i zapewniały wieloletnie, bezawaryjne użytkowanie. Jeżeli mają Państwo problem z prawidłowym dobraniem wyposażenia łazienki, również pozostajemy do dyspozycji i zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania profesjonalnego wsparcia klientów z Warszawy.
Mamy świadomość ograniczonego metrażu w pomieszczeniu, dlatego w razie potrzeby stosujemy rozwiązania, które powiększają je pod względem wizualnym i gwarantują oszczędność tak cennej przestrzeni. Wszystkie nasze aranżacje i projekty łazienek mają na celu jak najbardziej funkcjonalne i ergonomiczne urządzenie przestrzeni, tak aby codzienne korzystanie z niej było wygodne i praktyczne. Tak samo duży nacisk kładziemy na design, który wpasowuje się w styl pozostałych pomieszczeń i zachwyca atrakcyjnością oraz schludnością.

Łazienka na poddaszu - projekt

Kompleksowa aranżacja każdej łazienki

Z przyjemnością zrealizujemy dowolny projekt aranżacji łazienki – podejmujemy się zleceń dotyczących wykończenia luksusowych, dużych pomieszczeń w stylu glamour, a także minimalistycznych, oszczędnych, niewielkich wnętrz nastawionych przede wszystkim na funkcjonalność. Pozostajemy do dyspozycji klientów, którzy poszukują merytorycznego wsparcia przy swojej inwestycji i chcą uzyskać fachowe porady dotyczące projektowania, np. zastosowanych technologii i materiałów, montażu czy wyboru mebli. Ponieważ wykonaliśmy zlecenia dla setek klientów, z powodzeniem pomożemy również Państwu!
Proponujemy i wdrażamy aranżacje łazienki w Warszawie i okolicach na zlecenie klientów, którzy liczą na wysoką jakość, krótkie terminy i atrakcyjne stawki świadczonych usług. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego w celu ustalenia warunków, terminów i innych szczegółów współpracy!
Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

  Prawa autorskie © 2022 KDK Design