W ramach usługi projektowania mieszkań proponujemy opracowanie aranżacji oraz wyposażenie łazienki. W zależności od Państwa potrzeb nasi architekci przygotują kompleksowy projekt wnętrza albo zaproponują ciekawe i modne rozwiązania pozwalające odmienić stylistykę już istniejących pomieszczeń. W każdym przypadku Państwa łazienka będzie estetyczna, dobrze rozplanowana, komfortowa i funkcjonalna.

Projekt łazienki Warszawa

Urządzanie łazienki wymaga w pierwszej kolejności określenia swoich potrzeb. Jedni marzą o luksusowym pokoju kąpielowym, innym wystarczy funkcjonalne wnętrze z wygodną kabiną prysznicową. Nasi doświadczeni architekci takie marzenia i oczekiwania potrafią przekuć w rzeczywistość, nawet jeśli pozornie warunki przestrzenne wydają się to uniemożliwiać. Projektowanie łazienki w KDK-DESIGN jest skoncentrowane na zaspokojeniu potrzeb Klientów z uwzględnieniem najnowszych trendów i rozwiązań wnętrzarskich. W zależności od stylistyki pozostałych pomieszczeń, a także preferencji Klienta możemy zaproponować wnętrze w każdym stylu, np. skandynawskim, rustykalnym, glamour, marynarskim, marokańskim, angielskim, industrialnym, czy też klasycznym.

Aranżacja łazienki z KDK-Design

Współpraca z naszą firmą w zakresie urządzania wnętrza jest dużym udogodnieniem, ponieważ możemy zapewnić kompleksowe wsparcie na każdym etapie prac – począwszy od projektu, poprzez dostarczenie wielu elementów wyposażenia, na współpracy z wykonawcami skończywszy.
Sam projekt łazienki obejmuje zazwyczaj takie elementy, jak:

 • plan zagospodarowania przestrzeni,
 • stylistykę i kolorystykę wnętrza,
 • sposób wykończenia (np. określenie rodzaju terakoty),
 • ceramikę łazienkową (wannę, umywalkę, sedes, bidet, kabinę prysznicową etc.),
 • meble i dodatki (np. lustro, wieszaki na ręczniki itp.),
 • oświetlenie.

Zaproponowana przez naszych projektantów aranżacja zawiera również wskazania dotyczące konkretnych materiałów wykończeniowych oraz dokumenty techniczne niezbędne dla wykonawców. Na życzenie Klienta możemy również sprawować nadzór nad wykonaniem projektu, aby uzyskany efekt prac był zadowalający i zgodny z założeniami.

Aranżacja łazienki Warszawa, Projektowanie łazienek
Kontakt Zapraszamy do kontaktu

25 758 12 27
692 977 340

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
pn – czw 8-18, pt 8-18, sb 10-15

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

  Prawa autorskie © 2021 KDK Design