Home » KDK Biznes » Gabinet prezesa

Zależy Ci na tym, aby Twoje biuro stanowiło gustowną wizytówkę firmy? Koniecznie zgłoś się do firmy KDK Design. Z nami stylowa aranżacja pomieszczenia, w którym pracujesz i przyjmujesz kontrahentów, stanie się rzeczywistością. Postaramy się, aby Twój gabinet prezesa spełniał swoje wszystkie funkcje. Aranżacja przebiegnie szybko i łatwo.

Aranżacja biura prezesa

Sprawdzonym sposobem na wystrój biura prezesa jest podzielenie go na strefy funkcjonalne. Dzięki temu rozwiązaniu wnętrze zapewni jeszcze większy komfort użytkowania. Warto podzielić je na:

 • miejsce pracy,
 • strefę spotkań/konferencyjną,
 • strefę wypoczynkową.

Przy urządzaniu biura prezesa firmy kładziemy nacisk na dobór solidnego i wytrzymałego biurka, odznaczającego się eleganckim wyglądem. W aranżacji  postaw na naturalne drewno z widocznymi słojami, które dodadzą mu niepowtarzalności. Na Twoje życzenie zajmiemy się zakupem klasycznych drewnianych mebli oraz ich ergonomicznym rozmieszczeniem w przestrzeni biurowej. Meble w gabinecie powinny być nie tylko wygodne, ale także wykonane z wysokiej jakości materiałów. W pomieszczeniu warto umieścić okazały fotel wyposażony w mechanizmy regulacji. Ta inwestycja zwiększy wydajność pracy i może zapobiec schorzeniom kręgosłupa. Dzięki uniwersalnej, stonowanej kolorystyce doskonale wkomponują się w otoczenie, a szuflady i szafki przeznaczone do przechowywania różnych dokumentów zapewnią im funkcjonalność. 

Radzimy unikać artystycznych eksperymentów, które nie wpisują się w atmosferę bezpiecznej aranżacji. Przy urządzaniu gabinetu prezesa przykładamy szczególną wagę do detali, które w całościowym ujęciu wpływają na wygląd pomieszczenia, a w szerszej perspektywie także na wizerunek firmy. Wyposażenie powinno być spójne z pozostałymi pomieszczeniami siedziby Twojego biznesu. Wiemy, że jako osoba zarządzająca przedsiębiorstwem, spędzasz w swoim biurze wiele godzin w ciągu dnia. Zaaranżowane przez nas biurowe wnętrza stanowią idealne miejsca do przyjmowania klientów oraz wykonywania pracy. Polecamy stworzyć strefę do spotkań prezesa z gośćmi, gdzie każda ze stron będzie się czuła swobodnie.

Kolorystyka i dodatki w aranżacji gabinetu

Komfortowej i zarazem profesjonalnej atmosfery pomieszczeniu nada dobrze dobrana kolorystyka ścian, z przewagą brązowych lub szarych tonacji. Dobrze sprawdzi się również biel i beż. Stonowane barwy w aranżacji biura podkreślą Twoją kompetentność. Dodatkowo w zasięgu wzroku osób odwiedzających gabinet warto umieścić wszystkie posiadane dyplomy oraz certyfikaty firmowe, świadczące o wysokich kompetencjach zawodowych pracowników firmy. Można je zawiesić na ścianach lub postawić w szklanej gablocie.

Skorzystaj z naszych kompleksowych usług

W naszej ofercie znajdziesz szykowne wyposażenie biurowe o najwyższej jakości wykonania i w konkurencyjnych cenach. Aranżacją biura nie musisz zajmować się sam. KDK Design zrobi wszystko za Ciebie. Koniecznie sprawdź nasze realizacje!

Zobacz nasz przykładowy projekt gabinetu prezesa

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

  Prawa autorskie © 2022 KDK Design