Zależy Ci na tym, aby Twoje biuro stanowiło gustowną wizytówkę firmy? Koniecznie zgłoś się do firmy KDK Design. Z nami stylowa aranżacja pomieszczenia, w którym pracujesz i przyjmujesz kontrahentów, stanie się rzeczywistością.

Przy urządzaniu biura prezesa firmy kładziemy nacisk na dobór solidnego i wytrzymałego biurka, odznaczającego się eleganckim wyglądem. Na Twoje życzenie zajmiemy się zakupem klasycznych drewnianych mebli oraz ich ergonomicznym rozmieszczeniem w przestrzeni biurowej. Dzięki uniwersalnej, stonowanej kolorystyce doskonale wkomponują się w otoczenie, a szuflady i szafki przeznaczone do przechowywania różnych dokumentów zapewnią im funkcjonalność. Przy urządzaniu gabinetu prezesa przykładamy szczególną wagę do detali, które w całościowym ujęciu wpływają na wygląd pomieszczenia, a w szerszej perspektywie także na wizerunek firmy. Wiemy, że jako osoba zarządzająca przedsiębiorstwem, spędzasz w swoim biurze wiele godzin w ciągu dnia. Zaaranżowane przez nas biurowe wnętrza stanowią idealne miejsca do przyjmowania klientów oraz wykonywania pracy. Komfortowej i zarazem profesjonalnej atmosfery pomieszczeniu nada dobrze dobrana kolorystyka ścian, z przewagą brązowych lub szarych tonacji. Dodatkowo w zasięgu wzroku osób odwiedzających gabinet warto umieścić wszystkie posiadane dyplomy oraz certyfikaty firmowe, świadczące o wysokich kompetencjach zawodowych pracowników firmy. Można je zawiesić na ścianach lub postawić w szklanej gablocie.

Aranżacją biura nie musisz zajmować się sam. KDK Design zrobi wszystko za Ciebie.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
pn – czw 8-18, pt 8-18, sb 10-15

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design