Home » KDK Biznes

Projektowanie i aranżacja wnętrz Biur

Korzystając z oferty KDK DESIGN, możecie Państwo podejść do umeblowania swojego wnętrza kompleksowo, gdyż nasza firma jest w stanie zaprojektować dla Państwa perfekcyjny mebel, wyprodukować go, dostarczyć na miejsce i zamontować, a na każdym etapie współpracy nasi pracownicy udzielą Państwu bezpłatnych porad i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Marka KDK DESIGN tworzona jest przez najlepszych specjalistów z branży meblarskiej i nierozłącznie z nią związanej branży projektowania wnętrz biurowych. Takie połączenie pozwala osiągać niezwykle atrakcyjne formy bez czynienia ustępstw w dziedzinie użyteczności. Nasze meble biurowe to funkcjonalne propozycje najbardziej uznanych polskich marek.

Wyposażenie biur

Priorytetem jest tutaj zachowanie przez meble biurowe ich pełnej funkcjonalności oraz reprezentacyjnego wyglądu przez długi czas, ponieważ zależy od nich wizerunek biura oraz warunki pracy. Wybór KDK DESIGN oznacza zakup mebli przygotowanych na wymiar i według indywidualnych potrzeb Klienta, szybki czas realizacji zamówienia oraz dostęp do wyspecjalizowanego serwisu. Specjalistyczny serwis pogwarancyjny pozwala przedłużyć okres wykorzystywania mebli i znacznie poprawia opłacalność inwestycji w meble KDK DESIGN.

Co nas cechuje:

 • kreatywność
 • nowoczesność
 • pasja
 • zaangażowanie
 • potrafimy słuchać klienta i dostosować się do jego potrzeb i osobowości
 • jesteśmy oryginalni

W czym Ci pomożemy:

 • Stworzymy takie wnętrze, dzięki któremu Twoja firma będzie rozpoznawalna przez klientów
 • Klient będzie chciał do Ciebie wrócić
 • Wnętrze firmowe jest Twoją wizytówką i sposobem na biznes
 • Twoje wnętrze dzięki nam może być funkcjonalne i designerskie
 • Wybrane przez nas meble będą wygodne i funkcjonalne dzięki temu pracownicy będą bardziej efektywni

Co projektujemy:

 • wnętrza biurowe
 • gabinety
 • pracownie
 • bary/restauracje/lokale gastronomiczne
 • poczekalnie

Realizujemy projekty w Warszawie i okolicach. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną mebli oraz wyposażenia wnętrz (showroom w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska 53) oraz sklep internetowy (meble do biura i do domu).

Nasi producenci mebli biurowych

Aranżacja i projektowanie wnętrz biurowych, architekt Warszawa

Działamy w zakresie: wyposażenie i projektowanie wnętrz, projektowanie biur oraz prowadzimy SKLEP MEBLOWY ( meble do mieszkań i meble biurowe ). Realizujemy projekty w Warszawie i okolicach. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną mebli oraz wyposażenia wnętrz (showroom w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska 53) oraz sklep internetowy

Jako firma rozumiemy, że zadowolenie Klienta zawsze musi być najważniejsze.

Dlatego w naszej ofercie znalazły się meble wysokiej jakości od wielu producentów co owocuje bardzo dużym wyborem. W naszym asortymencie można znaleźć produkty takich firm jak:

UNIQUE
TOBO
SVENBOX
BIALE
GROOVE & ECLIPSE
MARBET STYLE
ITALUX
POLMARCO
ALLDOCK

*kliknięcie w nazwę spowoduje otworzenie strony producenta

ZAPRASZAMY NA NASZE INNE STRONY:

KDK-Sklep

Sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz

Zobacz więcej

KDK-Design

Strona główna

Zobacz więcej

KDK-Biznes

Projektowanie i wyposażenie wnętrz mieszkalnych

Zobacz więcej

Portfolio

Nasze projekty

Odnośniki do wykonanych przez nas projektów:

Projekt 1 – Biuro prezesa
Projekt 2 – Sala konferencyjna
Projekt 3 – Open space z chillout room

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
Jakub Jasiński

Przedstawiciel Handlowy

570 014 003


Joanna Wróblewska

Architekt wnętrz

692 977 340


 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz biurowych KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
pn – pt 8-18, sb 10-14

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

  Prawa autorskie © 2022 KDK Biznes