Projekt kawalerki

Wiele osób w starszym wieku decyduje się na przeniesienie z większego miasta do mniejszej miejscowości i zakup małego mieszkania. Dla nich dedykujemy nasz projekt kawalerki wykonany dla mężczyzny, który przeprowadził się z Warszawy do rodzinnego miasta. W tym przypadku wyzwaniem było stworzenie funkcjonalnego miejsca z wyraźnym podziałem na strefy: kuchenną, wypoczynkową i jadalnianą. W pierwszej i drugiej zadbaliśmy o dużą ilość miejsca do przechowywania. W małych mieszkaniach taka potrzeba zostaje zrealizowana poprzez zastosowanie wysokiej zabudowy. Aranżacja kawalerki wymaga także zaprojektowania pomieszczenia do przyjmowania gości. W niej znalazł się komfortowy zestaw wypoczynkowy. W jego skład wchodzą kanapa, fotel i stolik kawowy. Można zatem miło spędzać tu czas, a wieczorem tę strefę przekształcać na sypialnię.

Kawalerka projekt - Małe mieszkanie

Projekt kawalerki - kuchnia,

W kawalerce, poza komfortowym pokojem, urządziliśmy również funkcjonalną łazienkę. Oczywiście tutaj, podobnie jak w całej pozostałej przestrzeni, dominują jasne barwy. Ich zastosowanie jest konieczne. Dzięki temu wnętrze nie jest optycznie pomniejszone przez wybranie zbyt ciemnych barw. W łazience znalazła się duża kabina prysznicowa z deszczownicą. Takie rozwiązanie zapewnia najwyższy komfort podczas mycia, gdyż nie trzeba korzystać ze słuchawki prysznicowej. Dobre zaplanowanie tak wielu elementów na 22 m2 powierzchni, wymaga znajomości zasad tworzenia designu użytkowego. Zamiast próbować tego samodzielnie, lepiej zlecić wykonanie projektu profesjonalistom. W ten sposób zyska się w pełni ergonomiczne wnętrze kawalerki.

Kawalerka projeka

Projekt niewielkiej kawalerki

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

25 758 12 27
692 977 340

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
pn – czw 8-18, pt 8-18, sb 10-15

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2021 KDK Design