Home » Projekt 7 – Open space z chillout room 140m2

Aranżacja przestrzeni biurowej typu open space wraz z chillout room’em

Przedstawiamy Państwu projekt KDK Design przygotowany dla agencji reklamy. Ergonomiczne urządzenie open space z chillout roomem wymaga zastosowania jednolitej stylistyki, a także częściowych podziałów na strefy. W tym przypadku 140 m2 zostało zagospodarowane w taki sposób, by zapewnić komfortowe miejsce pracy dla kilkunastu osób. W przestronnym pomieszczeniu wykorzystaliśmy lekkie meble i zabudowę. Na uwagę zasługuje ażurowa ścianka oddzielająca przestrzenie do pracy i odpoczynku. W tej pierwszej dominuje połączenie designu high-tech i industrialnego. Nie zabrakło biurek Z-line, o lekkich i wygodnych konstrukcjach, dzięki którym możliwe jest wykonywanie zadań przez kilka osób siedzących blisko siebie, co z pewnością jest istotne w przypadku tworzenia wspólnych projektów. Zestawienie białych blatów i metalowych, chromowanych stelaży doskonale się prezentuje. W odpowiedniej odległości został umieszczony wysoki regał, który przedziela biuro i strefę konferencyjną. Jego podstawa wykonana jest z metalowych elementów w kształcie ułożonych symetrycznie rombów, a półki z drewna.

W strefie wspólnych narad znajduje się eliptyczny duży stół, który idealnie sprawdzi się do prowadzenia „burzy mózgów”. Oczywiście jest utrzymany w tej samej stylistyce, co biurka. Ponieważ każdy pracodawca zdaje sobie sprawę, że efektywność wiąże się z właściwą ilością odpoczynku, to w open space zaplanowaliśmy chillout room. Znajduje się tu telewizor, mniejszy regał na książki, stolik, wygodna pufa oraz miękki dywan w kontrastującym kolorze. To doskonała propozycja dla wszystkich nowoczesnych firm, które chcą zaaranżować duży lokal użytkowy.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design