Każda sala konferencyjna powinna spełniać potrzeby jej użytkowników w zakresie wyposażenia oraz odpowiedniej ilości wolnej przestrzeni, by nie sprawiała wrażenia przytłaczającej. W KDK Design bardzo dobrze to rozumiemy. Przedstawiamy nasz projekt aranżacji sali konferencyjnej o powierzchni 30 m2. Na pierwszy plan wybija się w nim wykończenie ścian i podłóg i użyte naturalne materiały. Szczególnie te pierwsze robią duże wrażenie. Efekt „wow” tworzą panele wykonane z mchu chrobotka, które wyglądają niczym zielony dywan. Takie rozwiązanie nie wymaga pielęgnacji. Naturalnego mchu nie trzeba podlewać, a niewątpliwie wprowadza zdrowszą atmosferę do biura, gdzie ze względu na liczny sprzęt oraz dużą grupę pracowników emisja dwutlenku węgla jest znacząca. Na prostopadłej ścianie widać z kolei geometryczny wzór drewnianych paneli, który łączy kontrastujące barwy. Pomiędzy nimi znajduje się abstrakcyjna trójwymiarowa dekoracja, która pasuje to wnętrza, gdzie odbywa się wytężona praca umysłowa.

Warto zwrócić uwagę na elementy wyposażenia w przypadku aranżacji sali konferencyjnej. Nie mogło zabraknąć projektora na ścianie. Wnętrze dopełniają duże betonowe donice z kwiatami. W centralnym punkcie znajduje się stół, który można dopasować do ilości osób, gdyż powstaje z połączenia biurek i narożników.  Przy nim postawione zostały nowoczesne fotele tapicerowane, posadowione na nóżkach zakończonych kółkami. Szara barwa obicia świetnie komponuje się z białym blatem stołu. Należy nadmienić, że ten ostatni został stworzony z określonych modułów. To pozwala w krótkim czasie i w łatwy sposób ze strefy pracy indywidualnej stworzyć miejsce do wykonywania  zadań w grupie i rozwiązywania problemów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

25 758 12 27
692 977 340

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
pn – czw 8-18, pt 8-18, sb 10-15

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2019 KDK Design