Home » Projekt sali konferencyjnej 30m2 – aranżacja

Projekt sali konferencyjnej z materiałów naturalnych

Każda sala konferencyjna powinna spełniać potrzeby jej użytkowników w zakresie wyposażenia oraz odpowiedniej ilości wolnej przestrzeni, by nie sprawiała wrażenia przytłaczającej. W KDK Design bardzo dobrze to rozumiemy. Przedstawiamy nasz projekt aranżacji sali konferencyjnej o powierzchni 30 m2. Na pierwszy plan wybija się w nim wykończenie ścian i podłóg i użyte naturalne materiały. Szczególnie te pierwsze robią duże wrażenie. Efekt „wow” tworzą panele wykonane z mchu chrobotka, które wyglądają niczym zielony dywan. Takie rozwiązanie nie wymaga pielęgnacji. Naturalnego mchu nie trzeba podlewać, a niewątpliwie wprowadza zdrowszą atmosferę do biura, gdzie ze względu na liczny sprzęt oraz dużą grupę pracowników emisja dwutlenku węgla jest znacząca. Na prostopadłej ścianie widać z kolei geometryczny wzór drewnianych paneli, który łączy kontrastujące barwy. Pomiędzy nimi znajduje się abstrakcyjna trójwymiarowa dekoracja, która pasuje to wnętrza, gdzie odbywa się wytężona praca umysłowa.

Projekt sali konferencyjnej | KDK-design

Na co warto zwrócić uwagę przy projektowaniu sali konferencyjnej?

Warto zwrócić uwagę na elementy wyposażenia w przypadku aranżacji sali konferencyjnej. Nie mogło zabraknąć projektora na ścianie. Wnętrze dopełniają duże betonowe donice z kwiatami. W centralnym punkcie znajduje się stół, który można dopasować do ilości osób, gdyż powstaje z połączenia biurek i narożników.  Przy nim postawione zostały nowoczesne fotele tapicerowane, posadowione na nóżkach zakończonych kółkami. Szara barwa obicia świetnie komponuje się z białym blatem stołu. Należy nadmienić, że ten ostatni został stworzony z określonych modułów. To pozwala w krótkim czasie i w łatwy sposób ze strefy pracy indywidualnej stworzyć miejsce do wykonywania  zadań w grupie i rozwiązywania problemów.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design