Home » KDK Biznes » Aranżacja biura open space

Jeśli jesteś pracodawcą, na pewno niejednokrotnie zastanawiałeś się, jak urządzić miejsca pracy w przestrzeni firmowej. W ostatnim czasie coraz większą popularność zyskują biura, których aranżacja przebiega według zasad open space. Zwolennicy tego rozwiązania wskazują, że otwarta przestrzeń sprzyja swobodnemu przepływowi informacji pomiędzy pracownikami, którzy dzięki temu mogą na bieżąco dzielić się pomysłami. Z drugiej jednak strony, nie wolno zapomnieć o konieczności spełnienia wymogów bezpieczeństwa i higieny pracy. W takim przypadku z pomocą przychodzi firma KDK Design, dysponująca wieloletnim doświadczeniem w urządzaniu przestrzeni biurowych.

Zgodnie z zasadami open space na jednej, dość dużej powierzchni umieszcza się wiele stanowisk pracy. Projektanci wnętrz z KDK Design zadbają o to, aby były dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Powinny także gwarantować pracującym pełen komfort wykonywania zleconych zadań służbowych. Do biura wybieramy tylko takie meble, które mają optymalną wysokość, a ponadto są funkcjonalne i wytrzymałe. Komfort pracowników jest dla nas priorytetową kwestią. Dlatego też stanowiska pracy rozmieszczamy w przepisowej odległości od siebie, zapewniając poszczególnym osobom co najmniej dwa metry kwadratowe wolnej przestrzeni do dyspozycji.

Zobacz nasz przykładowy projekt Open Space

Zastanawiasz się, jak wybrać najlepsze oświetlenie do biura open space? Lampy sufitowe czy ścienne, a może jedne i drugie? Zaufaj naszym projektantom wnętrz. Długoletnie doświadczenie w aranżacji pomieszczeń biurowych ułatwia podejmowanie tego rodzaju decyzji. Jako pracodawca masz zatem pewność spełnienia obowiązujących reguł BHP w dziedzinie prawidłowego oświetlania stanowisk pracy.

Osoby przebywające w jednym pomieszczeniu biurowym nierzadko przeszkadzają sobie nawzajem w realizacji zadań. Znaleźliśmy na to sposób. Jest nim aranżacja wnętrza uwzględniająca umieszczenie ścianek działowych pomiędzy biurkami. Komfort pracy to kluczowa kwestia przy organizacji biura open space.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design