Home » Projekt 8 – Mieszkanie w stylu nowoczesno-skandynawskim 47.3m2

Jeśli interesuje Państwa wykończenie wnętrza w nowoczesnym skandynawskim stylu, to mamy doskonałą propozycję. Nasz projekt mieszkania dla singla jest jego kwintesencją. Jak przystało na taką aranżację, nie mogło zabraknąć drewnianych elementów w wykończeniu. Są one wszechobecne, nie tylko w postaci mebli, ale również wykończenia ścian i podłóg. Panele to zresztą element, który łączy wszystkie wnętrza w mieszkaniu o powierzchni 47,3 m2. Dzięki nim wystrój nie tylko jest spójny, ale tworzy przytulną atmosferę. Poza naturalnym materiałem na uwagę zasługuje stonowana kolorystyka, czyli połączenie bieli i szarości.

Jak na skandynawski design przystało, nie mogło zabraknąć, zaskakujących i praktycznych rozwiązań. Do takich należy ukryta strefa pracy znajdująca się w sypialni. Za drzwiami, które w części imitują szafę, umieściliśmy biurko. Tapicerowane łóżko utrzymane w szarościach doskonale się tu sprawdzi. Ciekawych mebli nie brakuje również w salonie. Ponieważ aranżacja w dużej mierze oparta jest na geometryzmie, to jest tu miejsce dla granatowego, miękkiego i wygodnego narożnika. Obok niego postawiliśmy fotel Jajo, który jest kultowym produktem inspirowanym projektami Arnego Jacobsena. Wyrazista żółta tapicerka stanowi doskonały kontrapunkt dla stonowanej aranżacji. Całość dopełnia niezwykle przytulny kominek, a miejsce relaksu uzupełnia duży telewizor. Uspokajającą atmosferę stworzyliśmy również we wnętrzu łazienki. Nie zabrakło umywalki montowanej na szafce łazienkowej oraz strefy prysznicowej. Mieszkanie w stylu skandynawskim doskonale spełnia męskie potrzeby w zakresie funkcjonalności i estetyki.

 

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design