Home » KDK Home » Projektowanie pokoju dziecięcego – Warszawa, Mińsk Mazowiecki

W KDK-DESIGN przygotujemy projekt pokoju dziecięcego, dzięki któremu Państwa pociecha będzie miała zapewnione idealne warunki do zabawy, nauki i wypoczynku. Możemy również opracować koncepcję wnętrza dla niemowlaka lub nastolatka. W każdym przypadku postaramy się stworzyć przestrzeń przyjazną dla dziecka, w której spędzanie czasu będzie dla niego czystą przyjemnością. W ramach usług proponujemy kompleksową aranżację pokoju, która obejmuje atrakcyjne dekoracje oraz komfortowe wyposażenie w postaci bezpiecznych, estetycznych i ergonomicznych mebli.

Kreatywne i funkcjonalne projekty pokojów dziecięcych

Dla większości rodziców aranżacja i projekt pokoju dziecięcego nastręcza wiele trudności, ponieważ wymaga uwzględnienia specyficznych potrzeb właściwych dla wieku pociechy. W przypadku kilkulatków wnętrze powinno być przede wszystkim bezpieczne i stwarzać im dobre warunki do zabawy i wypoczynku, natomiast dla nastolatków najważniejsze jest ergonomiczne miejsce do nauki. W KDK-DESIGN nasz zespół doświadczonych ekspertów doskonale wie, jak właściwie zaplanować przestrzeń adekwatnie do wieku jej mieszkańca, dlatego warto mu powierzyć projektowanie pokoju dla swojego dziecka. W realizowanym na indywidualne zamówienie projekcie pokoju dziecięcego uwzględnione będą sposoby wykończenia i dekoracji wnętrza, a także propozycje jego wyposażenia w meble, takie jak biurko, krzesło, łóżko, tapczan, regał na książki, komoda, szafa itp. Zapewniamy duży wybór doskonałej jakości sprzętów, które można obejrzeć w naszych katalogach bądź osobiście w showroomie w Mińsku Mazowieckim.

Zobacz nasz przykładowy projekt pokoju dziecięcego 7m2

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przykładowym projektem pokoju dziecięcego

projektowanie pokoju dziecięcego

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design