Home » Projekt 2 – Nowoczesne mieszkanie w Mińsku 54m2

KDK Design prezentuje niezwykle stylowe i nowoczesne mieszkanie. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 54 m2. Całość utrzymana jest w neutralnej kolorystyce, gdzie dominuje biel i szarość, ale obecne są także czarne akcenty oraz drewno. Na uwagę zasługuje salon, który został połączony z aneksem kuchennym. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest minimalistyczna zabudowa kuchenna, ponieważ dzięki zastosowaniu funkcjonalnych półek zyskuje się sporo miejsca do przechowywania. Jasne fronty szafek optycznie powiększają przestrzeń i jednocześnie jej nie przytłaczają.

Salon ma bardzo reprezentacyjny charakter. Znajduje się tam funkcjonalny narożnik oraz mały stolik kawowy, co tworzy doskonałą strefę relaksu. Na ścianie zostały zabudowane półki, które pomieszczą książki czy inne bibeloty. Są one połączone z blatem, obok którego można postawić wysokie krzesła. W ten sposób zyskuje się miejsce do pracy czy spożywania posiłków dla dwóch osób.

Nowoczesna łazienka – praktyczna i stylowa

W łazience znajdują się wanna oraz prysznic, które zostały oddzielone od umywalki szybą. Jej konstrukcja jest lekka i nie tylko spełnia funkcję ochronną, ale również stanowi świetną dekorację, która nie przytłacza wnętrza. Na jednej ze ścian znajdują się szafki. Sprawdzą się do postawienia kosmetyków czy innych środków czystości. Z kolei drewniane akcenty dodają unikalnego charakteru i świetnie się prezentują, doskonale łącząc się z białą armaturą umywalki.

Takie mieszkanie będzie idealnym wyborem dla jeden osoby, np. mężczyzny w średnim wieku, który lubi nowoczesne, ale i praktyczne rozwiązania.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design