Home » KDK Home » Projekt i aranżacja salonu

Pokój dzienny to wizytówka każdego domu i mieszkania, dlatego projektowanie salonu najlepiej powierzyć profesjonalistom. W KDK-DESIGN doświadczeni architekci przygotują dla Państwa koncepcję takiego wnętrza, która będzie współgrała z pozostałą przestrzenią i przede wszystkim odznaczała się wysmakowanym stylem oraz funkcjonalnością. Oprócz dostarczenia indywidualnego projektu umożliwiamy Klientom wyposażenie salonu w naszym sklepie meblowym, w którym zgromadziliśmy wyroby najbardziej cenionych producentów w kraju.
Projekt salonu z kuchnią

Projekt salonu Warszawa, Mińsk Mazowiecki

W firmie KDK-DESIGN aranżacja salonu realizowana jest przez profesjonalnych projektantów, którzy doskonale znają współczesne trendy wnętrzarskie i umieją je dostosować do indywidualnych potrzeb Klientów. Dobrze zaprojektowany pokój dzienny powinien być elegancki, mieć swój niepowtarzalny charakter, a także zapewniać komfort jego użytkownikom. Uzyskanie odpowiedniego efektu wymaga wzięcia pod uwagę wielkości pomieszczenia i tego, jakie funkcje ma ono spełniać – czy tylko reprezentacyjne, czy również wypoczynkowe. Zamawiając projekt salonu w naszej firmie, mogą Państwo liczyć na to, że będzie on uwzględniał takie specyficzne czynniki. Nasze propozycje dotyczą sposobu wykończenia wnętrza (np. koloru ścian), a także takich kwestii jak jego wyposażenie, czyli niezbędne meble i dodatki. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami możemy Państwu zaproponować eleganckie sofy, wygodne narożniki, stoliki kawowe, komody i inne meble do pokoju dziennego, które dopełnią jego aranżację.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design