Po wielu miesiącach oczekiwania wreszcie odbierasz klucze do wymarzonego mieszkania? Teraz Twoją główną troską stanie się znalezienie odpowiedniej osoby, specjalizującej się w przygotowywaniu projektów apartamentów. Własne M możesz urządzić według swoich pomysłów, w praktyce jednak nie zawsze masz realną możliwość samodzielnego zajmowania się tą sprawą. Jeśli przygotowanie aranżacji wnętrza pragniesz powierzyć profesjonalistom, nie wahaj się skorzystać z usług biura KDK Design. Przygotujemy dla Ciebie najlepszy projekt apartamentu. Naszą ofertę kierujemy głównie do mieszkańców Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

Aranżacja apartamentów Warszawa

Opracowując projekty apartamentów, nasi specjaliści biorą pod uwagę detale, które w całościowym ujęciu składają się na niepowtarzalny design danego wnętrza. Proces aranżacji salonu, sypialni czy kuchni zwykle rozpoczynamy od wyboru odpowiedniej kolorystyki ścian, dopasowanej do charakteru urządzanego pomieszczenia. W tym względzie liczą się dla nas przede wszystkim osobiste upodobania właściciela apartamentu i jego domowników jako głównych użytkowników danej przestrzeni. Oczywiście, walory czysto estetyczne to nie wszystko. Jeśli powierzysz projektowanie wnętrz profesjonalistom z KDK Design, Twoje mieszkanie będzie nie tylko gustownie urządzone, ale także funkcjonalne. Gwarantujemy, że przygotowana przez nas aranżacja spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

To, w jaki sposób ostatecznie zostanie zrealizowana aranżacja danego lokalu, zależy od wielu czynników. Przy projektowaniu poszczególnych pomieszczeń kierujemy się nie tylko indywidualnymi upodobaniami klientów. Faktycznie, nasze projekty powstają na bazie przekazanych nam przez właścicieli domów wskazówek, Niemniej jednak to na nas ciąży odpowiedzialność za nadanie wnętrzom mieszkalnym i firmowym, stylowego, niepowtarzalnego wyglądu. Urządzony przez nas apartament stanie się Twoją dumą i wizytówką, którą będziesz mógł się pochwalić w gronie rodziny i przyjaciół. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami obowiązującymi w dziedzinie aranżacji mieszkań i lokali użytkowych. Nie wiesz, jakie meble wybrać do sypialni, kuchni czy salonu? A może masz problem z doborem optymalnego oświetlenia do dziecięcego pokoju? Zdaj się na nas! Nie zostawimy Cię samego na żadnym etapie urządzania Twojego domowego zacisza na podstawie przygotowanego wcześniej projektu. Możesz liczyć na naszą pomoc zawsze, kiedy tylko będzie Ci ona potrzebna.

Szanujemy Twój czas, dlatego powierzone nam zlecenia z zakresu architektury wnętrz realizujemy sprawnie i szybko. Wykorzystujemy przy tym naszą wszechstronną wiedzę oraz doświadczenie w projektowaniu apartamentów. Twoim marzeniem jest tradycyjnie urządzony pokój, ze spokojną, stonowaną kolorystyką? Nie ma żadnego problemu, przygotujemy go dla Ciebie. A może chcesz zaskoczyć odwiedzających Cię znajomych niebanalnym, oryginalnym wystrojem wnętrz? Koniecznie zgłoś się do naszego biura projektowego, działającego na terenie Warszawy, a piękne, gustownie urządzone własne M stanie się rzeczywistością.

Projekty apartamentów Warszawa

Modna, gustowna aranżacja apartamentu to niełatwe zadanie. Każdy przygotowywany projekt musi być dokładnie przemyślany, zwłaszcza pod kątem faktycznych możliwości jego realizacji. Projektowanie wnętrza jest wieloetapowym procesem, który w pewnym sensie można porównać do tworzenia układanki z puzzli. Powodzenie całego zadania zależy od odpowiedniego dopasowania do siebie poszczególnych elementów. Nawet jeśli tylko jeden z nich zostanie umieszczony w nieprawidłowym miejscu, prowadzi to do zaburzenia całej kompozycji estetycznej. Samodzielna aranżacja mieszkania obarczona jest dużym ryzykiem popełnienia błędów. Jeśli powierzysz to zadanie nam, z całą pewnością nie pożałujesz, ponieważ projektowanie apartamentów to dziedzina, w której dysponujemy wieloletnim doświadczeniem. Urządzone przez nas wnętrza wyróżniają się eleganckim, stylowym wyglądem oraz funkcjonalnością użytkowania. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic, koniecznie skorzystaj z naszych usług!

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

25 758 12 27
692 977 340

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
pn – czw 8-18, pt 8-18, sb 10-15

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2021 KDK Design