Home » Projekt 4 – Apartament w Warszawie

Przedstawiamy Państwu projekt apartamentu w starej kamienicy w Warszawie. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 100 m2. Zachwyca on swoją funkcjonalnością, ale i ciekawą aranżacją. Jest doskonałym wyborem dla pary młodych ludzi, którzy lubią nowoczesne, nieszablonowe oraz niezwykle odważne rozwiązania, a także są otwarci na kolory, faktury i wzory. Na samym początku warto zwrócić uwagę na kolorystykę ścian, która jest bardzo różnorodna. Dominuje biel i odcienie szarości. Są także bardziej śmiałe rozwiązania, choćby tapeta z motywem roślinnym, która znajduje się w nietuzinkowym i oryginalnym przedpokoju z dużą ilością żywych roślin.

Dzięki wysokiej zabudowanie mebli kuchennych zyskuje się dużo miejsca do przechowywania. Fronty szafek mają granatowy kolor. Zostały wyposażone w złote uchwyty, które prezentują się niezwykle stylowo. Bardzo elegancki, a jednocześnie odporny na uszkodzenia jest także marmurowy blat.

Z kolei aranżacja salonu jest bardziej przytulna. Podłoga w drewnie pięknie się prezentuje i doskonale pasuje do ściany wykończonej w cegle. Obok niej umieściliśmy kanapę, na której można się zrelaksować. Z kolei meble nawiązują swoją stylistyką do kuchni, co tworzy monochromatyczne połączenie. Obok dużego stołu znajdują się lekkie krzesła, a dodatki w postaci luster optycznie powiększają przestrzeń.

Sypialnia – stylowa i eklektyczna

Sypialnia utrzymana jest w neutralnej kolorystyce. Elementem, który najbardziej się wyróżnia, jest duże łóżko z wygodnym materacem. Obok niego posadowione są szafki nocne. W aranżacji nie mogło jeszcze zabraknąć ciekawej zabudowy półek, znajdującej się pod oknem. Pozwala to doskonale wykorzystać każdy metr kwadratowy przestrzeni.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design