Przedstawiamy Państwu projekt apartamentu w starej kamienicy w Warszawie. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 100 m2. Zachwyca on swoją funkcjonalnością, ale i ciekawą aranżacją. Jest doskonałym wyborem dla pary młodych ludzi, którzy lubią nowoczesne, nieszablonowe oraz niezwykle odważne rozwiązania, a także są otwarci na kolory, faktury i wzory. Na samym początku warto zwrócić uwagę na kolorystykę ścian, która jest bardzo różnorodna. Dominuje biel i odcienie szarości. Są także bardziej śmiałe rozwiązania, choćby tapeta z motywem roślinnym, która znajduje się w nietuzinkowym i oryginalnym przedpokoju z dużą ilością żywych roślin.

Dzięki wysokiej zabudowanie mebli kuchennych zyskuje się dużo miejsca do przechowywania. Fronty szafek mają granatowy kolor. Zostały wyposażone w złote uchwyty, które prezentują się niezwykle stylowo. Bardzo elegancki, a jednocześnie odporny na uszkodzenia jest także marmurowy blat.

Z kolei aranżacja salonu jest bardziej przytulna. Podłoga w drewnie pięknie się prezentuje i doskonale pasuje do ściany wykończonej w cegle. Obok niej umieściliśmy kanapę, na której można się zrelaksować. Z kolei meble nawiązują swoją stylistyką do kuchni, co tworzy monochromatyczne połączenie. Obok dużego stołu znajdują się lekkie krzesła, a dodatki w postaci luster optycznie powiększają przestrzeń.

Sypialnia – stylowa i eklektyczna

Sypialnia utrzymana jest w neutralnej kolorystyce. Elementem, który najbardziej się wyróżnia, jest duże łóżko z wygodnym materacem. Obok niego posadowione są szafki nocne. W aranżacji nie mogło jeszcze zabraknąć ciekawej zabudowy półek, znajdującej się pod oknem. Pozwala to doskonale wykorzystać każdy metr kwadratowy przestrzeni.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

25 758 12 27
662 284 529

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
pn – czw 8-18, pt 8-18, sb 10-15

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2021 KDK Design