Home » KDK Home

Projektowanie i aranżacja mieszkań – Oferta

Specjalnością KDK-DESIGN jest kompleksowa aranżacja mieszkań i domów, obejmująca projektowanie wnętrz, dostarczanie mebli i innych elementów wyposażenia, a także nadzór nad realizacją projektu. Bez względu na to czy będzie do niewielka kawalerka, mieszkanie w centrum miasta lub dom na przedmieściach, mogą Państwo być pewni, że przygotujemy projekt odpowiadający najnowszym trendom i zapewniający mieszkańcom maksymalny komfort korzystania. Integralnym elementem projektu wnętrz będzie dobór mebli i dodatków, dzięki którym dom lub mieszkanie nabierze indywidualnego stylu oraz stanie się wymarzonym miejscem do spędzania czasu. Na naszą pomoc w tym zakresie mogą liczyć mieszkańcy Warszawy, Mińska Mazowieckiego oraz okolic.

Wyposażenie wnętrz domów i mieszkań

W ramach usługi projektowania i aranżacji zapewniamy profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru umeblowania. W naszych katalogach znaleźć można najmodniejsze meble do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, biura, kuchni i łazienki. Wśród nich są konstrukcje nowoczesne i awangardowe, a także o klasycznym i uniwersalnym wzornictwie. Do wyboru mamy meble drewniane, skórzane, tapicerowane, ze szkła, wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz dodatki takie jak lustra, lampy czy dekoracje. Nasi eksperci od projektowania i aranżacji podpowiedzą, które z nich będą się najlepiej prezentować w Państwa domu i zapewnią oczekiwaną funkcjonalność. Prowadząc od lat duży salon meblowy, nawiązaliśmy współpracę z wieloma producentami, których meble i inne elementy stanowiące wyposażenie mieszkań zachwycają oryginalnym wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować nietuzinkowe rozwiązania, które jednocześnie będą idealnie dopasowane do Państwa gustów i możliwości finansowych.

Aranżacja wnętrz z myślą o estetyce i funkcjonalności

Współpracę rozpoczynamy od analizy Państwa potrzeb. Na podstawie informacji pozyskanych w trakcie rozmowy dokładnie je poznajemy, dzięki czemu możemy dostosować do nich plan i metody działania. Z powodzeniem wdrażamy nawet najbardziej skomplikowane, niepowtarzalne aranżacje mieszkań i innych wnętrz niezależnie od wybranego stylu i specyfiki danych pomieszczeń. Dysponujemy doświadczeniem i narzędziami, które pozwalają na stworzenie atrakcyjnej wizualnie, przyjaznej i komfortowej w użytkowaniu przestrzeni zgodnie z określonymi wymaganiami.

Projektowanie wnętrz w Warszawie i okolicach podporządkowujemy zarówno Państwa indywidualnym oczekiwaniom, jak i kwestiom designerskim oraz funkcjonalnym. Robimy wszystko, żeby aranżacja odpowiadała potrzebom dnia codziennego i przeznaczeniu danego pomieszczenia. Dobieramy rozwiązania projektowe dopasowane do specyfiki nieruchomości, co pozwala nam na podejmowanie się dowolnych zleceń obejmujących projekty wnętrz w Warszawie i okolicach.

Projektowanie i aranżacja wnętrz od A do Z

Zespół naszej firmy tworzą wysoko wykwalifikowani architekci i inżynierowie budownictwa, którzy doskonale znają się na aranżacji mieszkań i domów. Wiedzą i kompetencjami pomogliśmy już setkom klientów i mamy nadzieję, że Państwo również do nich dołączą i zlecą nam usługę projektowania wnętrz. Pozostajemy do dyspozycji niezależnie od wielkości mieszkania lub domu do aranżacji – z przyjemnością podejmujemy się prac zarówno w niewielkich lokalach w blokach, jak i w nowoczesnych, dużych domach jednorodzinnych.

Znamy zasady rządzące architekturą budynków mieszkalnych i potrafimy się nimi sprawnie posługiwać na korzyść oraz po myśli klientów. Z przyjemnością wykonujemy i wdrażamy projekty dotyczące dowolnych pomieszczeń. Zachęcamy do współpracy właścicieli wnętrz wykończonych zgodnie z designem nowoczesnym, klasycznym, glamour, rustykalnym, skandynawskim czy jakimkolwiek innym. Elastyczność naszych usług aranżacji mieszkań polega także na ich dostosowaniu do budżetu, którym Państwo dysponują.

Jeżeli więc interesuje Państwa projektowanie mieszkań i wnętrz w Warszawie na najwyższym poziomie, zapraszamy do współpracy. W celu ustalenia szczegółów i uzyskania odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub osobistego!

Co projektujemy:

Jak projektujemy:

 • pomożemy rozmieścić ściany działowe
 • zaplanujemy instalacje elektryczne i hydrauliczne
 • zaaranżujemy układ funkcjonalny
 • rozmieścimy meble i sprzęty AGD
 • dobierzemy materiały wykończeniowe
 • przygotujemy wszystkie niezbędne projekty dla wykonawców
 • współpracujemy z wykonawcą

Pomożemy w:

 • przearanżowaniu wnętrza
 • doborze mebli
 • doborze dodatków
 • doborze kolorystyki / faktur i tkanin

Realizujemy projekty w Warszawie i okolicach. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną mebli oraz wyposażenia wnętrz (showroom w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska 53) oraz sklep internetowy

Aranżacja i projektowanie wnętrz

Działamy w zakresie: wyposażenie i projektowanie wnętrz, projektowanie biur oraz prowadzimy SKLEP MEBLOWY ( meble do mieszkań i meble biurowe ). Realizujemy projekty w Warszawie i okolicach. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną mebli oraz wyposażenia wnętrz (showroom w Mińsku Mazowieckim, ul. Warszawska 53) oraz sklep internetowy

Jako firma rozumiemy, że zadowolenie Klienta zawsze musi być najważniejsze.
Dlatego w naszej ofercie znalazły się meble wysokiej jakości od wielu producentów co owocuje bardzo dużym wyborem. W naszym asortymencie można znaleźć produkty takich firm jak:
UNIQUE
VERO
LAYMAN
TOPESHOP
MEBLE WÓJCIK
INVICTA INTERIOR
MINKO
NEW ELLEGANCE
MEBLOBED

*kliknięcie w nazwę spowoduje otworzenie strony producenta

ZAPRASZAMY NA NASZE INNE STRONY:

KDK-Sklep

Sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz

Zobacz więcej

KDK-Design

Strona główna

Zobacz więcej

KDK-Biznes

Projektowanie i wyposażenie wnętrz mieszkalnych

Zobacz więcej

Portfolio

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu
Jakub Jasiński

Przedstawiciel Handlowy

570 014 003


Joanna Wróblewska

Architekt wnętrz

692 977 340


 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie mieszkań i projektowanie kuchni KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18  Sobota: 10-14

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
  Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
  Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

  Prawa autorskie © 2022 KDK Home