Home » Projekt sypialni na poddaszu – aranżacja

Jako doświadczeni projektanci doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że aby urządzić sypialnię – a w szczególności tę znajdującą się na poddaszu domu jednorodzinnego – trzeba zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii. Jedynie przywiązanie do najdrobniejszych detali sprawi, że uzyskane rezultaty będą całkowicie pokrywały się z oczekiwaniami klientów. Zapewniamy, że klimatyczna i przytulna sypialnia może być również nowoczesna, a co za tym idzie – zaaranżowana w sposób niezwykle praktyczny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu wszystkim zainteresowanym możemy zapewnić najwyższy możliwy standard obsługi. Projekty sypialni nie kryją przed nami żadnych tajemnic, dlatego też serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz do zapoznania się ze szczegółami oferty i przykładowymi realizacjami.

Piękny projekt sypialni

KDK Design przedstawia projekt sypialni na poddaszu. Powierzchnia użytkowa wynosi 20 m2. Jednak pomimo niezbyt dużego metrażu może być nie tylko niezwykle stylowa, ale i funkcjonalna. Zatem, jeżeli macie już dość spania na niewygodnej kanapie, to warto skorzystać z naszej oferty. Najważniejszym elementem jest duże, komfortowe łóżko z zagłówkiem. Ma ono bardzo oryginalny kolor, który dodaje wnętrzu ciekawego charakter i zostało wyposażone w wygodny materac. Obok niego znajdują się lekkie, ażurowe szafki nocne. W pomieszczeniu nie mogło jeszcze zabraknąć kącika z fotelem z różowym obiciem, na którym można usiąść i prostu się zrelaksować. Oświetlenie w postaci kinkietów oraz lampy podłogowej zapewnia komfort podczas czytania.

Sypialnia na poddaszu aranżacje,

Doskonałe zaaranżowanie przestrzeni

W sypialni zastosowaliśmy ciekawe rozwiązania, które pozwalają wykorzystać każdy metr kwadratowy. W tym przypadku umieściliśmy pod skosem zabudowę z półek. Dzięki temu zyskuje się sporo miejsca do przechowywania, np. ubrań. Jest ona w ciemnym kolorze, co tworzy świetny kontrast dla jasnych ścian. Ponadto w pokoju znajduje się także toaletka. Jest ona wykonana z naturalnego drewna, które tworzy niepowtarzalny charakter. Można ją także wykorzystać jako biurko. Na ścianie zostało zawieszone stylowe okrągłe lustro, które jest także doskonałą ozdobą i jednocześnie optycznie powiększa przestrzeń. Nasz projekt sypialni na poddaszu dedykowany jest parze młodych ludzi, którzy są otwarci na kolory i lubią oryginalne dodatki.

Aranżacja sypialni na poddaszu

Sypialnia na poddaszu – jak zadbać o odpowiedni klimat?

Wbrew często spotykanej opinii zaprojektowanie klimatycznej sypialni na poddaszu wcale nie jest zadaniem tak trudnym, jak mogłoby się wydawać. Już sama obecność tzw. skosów – charakterystycznych dla domów jednorodzinnych z dachem spadzistym – sprawia, że przy odpowiednim podejściu do realizacji projektu nawet z niewielkiego pomieszczenia da się wydobyć cały estetyczny potencjał.

Nasi projektanci zadbają o to, aby w pełni wykorzystać każdy metr kwadratowy. Dzięki temu dostępna przestrzeń użytkowa stanie się bardzo praktyczna, a niewielki metraż nie będzie musiał być rozpatrywany w kategoriach znaczącego problemu. Każda elegancka sypialnia wymaga również odpowiedniego umeblowania. Dlatego też i w tym zakresie mogą Państwo liczyć na nasze szeroko zakrojone wsparcie.

Aranżacja sypialni na poddaszu – dlaczego warto zdecydować się na ofertę usługową naszego biura projektowego?

Dzięki sporemu doświadczeniu dobrze wiemy o tym, że pomieszczeniami, które każdorazowo wymagają indywidualnego podejścia w zakresie aranżacji, są właśnie te znajdujące się na poddaszu. Sypialnia nie stanowi tutaj żadnego wyjątku. Obecnie wymagania właścicieli domów jednorodzinnych względem stylu, w jakim ma być utrzymane wnętrze, są bardzo różne.

Wiele osób decyduje się na podejście nowoczesne, acz nie brakuje także tych, którzy stawiają na rozwiązania klasyczne. Przytulna sypialnia to miejsce, w którym spędza się wiele wolnego czasu. Dlatego też projekt musi zostać opracowany z troską o każdy detal. Mowa tutaj nie tylko o kolorach ścian lub o materiałach służących do wykończenia posadzki, ale także o wielkości łóżka czy też rodzaju materaca.

Projekt sypialni na poddaszu, biała sypialnia

Sypialnia na poddaszu – w jaki sposób można zadbać o odpowiednie doświetlenie i właściwą wentylację?

Jakie kryteria musi spełniać nowoczesna, przytulna i romantyczna sypialnia? Pomieszczenie powinno być oczywiście dobrze doświetlone oraz wydajnie wentylowane. W realizacji tych założeń z pewnością pomogą umiejętnie dobrane oraz odpowiednio umiejscowione okna dachowe, które również uwzględnimy podczas prac projektowych.

Aranżacja sypialni na poddaszu – kompleksowa obsługa w jednym miejscu

Do kontaktu serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli domów jednorodzinnych. Wykonamy szczegółowy projekt sypialni na poddaszu, w którym uwzględnimy wszystkie oczekiwania klientów. Jesteśmy pewni, że przygotowana oferta spełni oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców!

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design