Piękny projekt sypialni

KDK Design przedstawia projekt sypialni na poddaszu. Powierzchnia użytkowa wynosi 20 m2. Jednak pomimo niezbyt dużego metrażu może być nie tylko niezwykle stylowa, ale i funkcjonalna. Zatem, jeżeli macie już dość spania na niewygodnej kanapie, to warto skorzystać z naszej oferty. Najważniejszym elementem jest duże, komfortowe łóżko z zagłówkiem. Ma ono bardzo oryginalny kolor, który dodaje wnętrzu ciekawego charakter i zostało wyposażone w wygodny materac. Obok niego znajdują się lekkie, ażurowe szafki nocne. W pomieszczeniu nie mogło jeszcze zabraknąć kącika z fotelem z różowym obiciem, na którym można usiąść i prostu się zrelaksować. Oświetlenie w postaci kinkietów oraz lampy podłogowej zapewnia komfort podczas czytania.

Sypialnia na poddaszu aranżacje,

Doskonałe zaaranżowanie przestrzeni

W sypialni zastosowaliśmy ciekawe rozwiązania, które pozwalają wykorzystać każdy metr kwadratowy. W tym przypadku umieściliśmy pod skosem zabudowę z półek. Dzięki temu zyskuje się sporo miejsca do przechowywania, np. ubrań. Jest ona w ciemnym kolorze, co tworzy świetny kontrast dla jasnych ścian. Ponadto w pokoju znajduje się także toaletka. Jest ona wykonana z naturalnego drewna, które tworzy niepowtarzalny charakter. Można ją także wykorzystać jako biurko. Na ścianie zostało zawieszone stylowe okrągłe lustro, które jest także doskonałą ozdobą i jednocześnie optycznie powiększa przestrzeń. Nasz projekt sypialni na poddaszu dedykowany jest parze młodych ludzi, którzy są otwarci na kolory i lubią oryginalne dodatki.

Aranżacja sypialni na poddaszu

Projekt sypialni na poddaszu, biała sypialnia

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

25 758 12 27
692 977 340

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
pn – czw 8-18, pt 8-18, sb 10-15

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2021 KDK Design