Projekt sypialni na poddaszu, biała sypialnia

Projekt sypialni na poddaszu

KDK Design przedstawia projekt sypialni na poddaszu. Powierzchnia użytkowa wynosi 20 m2. Jednak pomimo niezbyt dużego metrażu może być nie tylko niezwykle stylowa, ale i funkcjonalna. Zatem, jeżeli macie już dość spania na niewygodnej kanapie, to warto skorzystać z naszej oferty. Najważniejszym elementem jest duże, komfortowe łóżko z zagłówkiem. Ma ono bardzo oryginalny kolor, który dodaje wnętrzu ciekawego charakter i zostało wyposażone w wygodny materac. Obok niego znajdują się lekkie, ażurowe szafki nocne. W pomieszczeniu nie mogło jeszcze zabraknąć kącika z fotelem z różowym obiciem, na którym można usiąść i prostu się zrelaksować. Oświetlenie w postaci kinkietów oraz lampy podłogowej zapewnia komfort podczas czytania.

Sypialnia na poddaszu aranżacje,

Doskonałe zaaranżowanie przestrzeni

W sypialni zastosowaliśmy ciekawe rozwiązania, które pozwalają wykorzystać każdy metr kwadratowy. W tym przypadku umieściliśmy pod skosem zabudowę z półek. Dzięki temu zyskuje się sporo miejsca do przechowywania, np. ubrań. Jest ona w ciemnym kolorze, co tworzy świetny kontrast dla jasnych ścian. Ponadto w pokoju znajduje się także toaletka. Jest ona wykonana z naturalnego drewna, które tworzy niepowtarzalny charakter. Można ją także wykorzystać jako biurko. Na ścianie zostało zawieszone stylowe okrągłe lustro, które jest także doskonałą ozdobą i jednocześnie optycznie powiększa przestrzeń. Nasz projekt sypialni na poddaszu dedykowany jest parze młodych ludzi, którzy są otwarci na kolory i lubią oryginalne dodatki.

Aranżacja sypialni na poddaszu

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu

25 758 12 27
692 977 340

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
pn – czw 8-18, pt 8-18, sb 10-15

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2021 KDK Design