Home » Projekt kuchni 11m2 w stylu prowansalskim – aranżacja

Wnętrze pełne uroku i romantyzmu

W każdym mieszkaniu to kuchnia stanowi najważniejsze pomieszczenie. Wśród naszych realizacji znalazł się także projekt tego wnętrza w stylu prowansalskim, który został wykonany dla młodego małżeństwa. Szczegóły w takim przypadku powinna ustalać osoba, która najczęściej będzie z niej korzystać, ponieważ wnętrze musi być ergonomiczne. W ramach tej realizacji kobieta zdecydowała się na białe fronty szafek, dodatkowo ryflowane, które są kwintesencją aranżacji inspirowanej designem z południa Francji. Szafki w tym kolorze świetnie komponują się z drewnianymi blatami, które wprowadzają do kuchni więcej przytulności. Na jedenastu metrach kwadratowych zastosowano układ w literę U, zatem zostały zajęte trzy ściany. Nad blatem znajduje się duże okno, które przesłoniliśmy rzymską roletą, świetnie sprawdzającą się w słoneczny dzień. Kontrapunkty w projekcie stanowi zabudowany sprzęt AGD oraz uchwyty na szafkach i szufladach, które są czarne. Biały cokół dopełnia estetykę wnętrza.

Przemyślane rozwiązania przestrzenne w kuchni o pow. 11 m2

Warto zwrócić uwagę również na wykończenie ścian i podłóg w tym projekcie. Zgodnie z życzeniem postawiliśmy na biel na ścianach i mozaikę na podłodze. Ornamentowy i geometryczny wzór posadzki, który utrzymany jest w czerni i szarościach na białym tle, czyli oparty na połączeniu elementów kontrastowych, doskonale współgra ze stonowaną aranżacją. Nad blatami kuchennymi przyklejone są połyskujące płytki ceramiczne o strukturze kafelek. Kuchnia w stylu prowansalskim zamknięta jest drzwiami przesuwnymi, które, podobnie jak szafki, na swojej powierzchni mają ryflowania, co jest oryginalnym rozwiązaniem. To propozycja dla osób, które lubią niezwykle sterylne przestrzenie.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design