Home » Projekt 6 – Gabinet domowy 12m2

KDK Design przedstawia projekt domowego gabinetu, dedykowanego dla kobiety-pisarki. Jego metraż wynosi 12 m2. Jednak zastosowane przez nas rozwiązania pozwalają doskonale wykorzystać całą przestrzeń użytkową. Na samym początku należy zwrócić uwagę na jasną kolorystykę, która nie przytłacza wnętrza. Białe ściany dodają lekkości i wizualnie je powiększają. Drewniana podłoga z kolei prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo, a jednocześnie sprawia, że pomieszczenie zyskuje przytulny charakter.

Jednym z najważniejszych elementów jest biurko, które jest minimalistyczne i ma lekką konstrukcję. To pozwala na jego bezproblemowe przestawianie. Dołączone do niego zostało wygodne krzesło w skandynawskim stylu. Wykonane jest z naturalnego drewna, a widoczne słoje i sęki dodają mu niepowtarzalności.

Funkcjonalne meble do domowego gabinetu

Na uwagę zasługuje także zabudowa mebli. W tym przypadku zastosowaliśmy ukryte szafki i fronty w kolorze ścian. Dzięki temu przestrzeń wydaje się bardziej przestronna. Wyróżniającym się elementem jest na pewno regał w mocnym kolorze, który stanowi kontrast dla jasnoszarej aranżacji. Połączony jest z wiszącymi półkami, na których można umieścić książki czy też bibeloty.

Cała aranżacja domowego gabinetu jest nowoczesna, a przy tym kameralna. Dodatkowo zadbaliśmy, aby znalazła się w niej strefa wypoczynku. Wybraliśmy fotel typu „uszak”, który doskonale wpisuje się w całą estetykę. Jak wiadomo, ważne jest także odpowiednie oświetlenie, dlatego sprawdzą się tu małe plafony.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design