Home » Projekt 5 – Biuro 50m2 w Apartamentowcu

projektowanie biur Warszawa

Aranżacja biura prezesa – nowoczesny gabinet w centrum Warszawy

Przedstawiamy Państwu projekt biura znajdującego się w apartamentowcu w centrum Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 50 m2. W tym miejscu mieści się agencja modelek. Wnętrze jest loftowe i niezwykle przestronne, a przy tym bardzo funkcjonalne. Ściany zostały wykończone cegłą, betonem oraz drewnem. Dzięki temu prezentują się niezwykle stylowo, choć są nieco surowe. Na dużej przestrzeni nie brakuje elementów metalowych, ale i akcentów czerni.

projektowanie biur Warszawa

W strefie pracy znajduje się biurko z drewnianym blatem oraz dwa skórzane fotele, które idealnie się z nim komponują. Są niezwykle eleganckie i wpisują się w charakter tego wnętrza. Ponadto umieszczony jest tam stolik, który zachwyca swoim designem. Transparentny blat idealnie komponuje się z metalową podstawą, a dołączone do niego drewniane krzesła w skandynawskim stylu podkreślają estetykę wnętrza. Takie rozwiązanie sprawdzi się podczas prowadzenia rozmów biznesowych – to także miejsce, gdzie można zjeść posiłek i napić się kawy.

Miejsce relaksu w biurze

W aranżacji umieściliśmy także kominek, który nadaje wnętrzu ciepła oraz przytulności. Niewątpliwie wprowadza klimat, który pozwala się zrelaksować. W biurze znajduje się także strefa wypoczynku i relaksu. Jej najważniejszym elementem jest wygodny i modułowy narożnik w szarym kolorze. Naprzeciwko został zawieszony duży telewizor. Pod nim znajdują się prostokątne półki, dzięki którym można zyskać miejsce do przechowywania. Warto także zwrócić uwagę na ciekawe oświetlenie w postaci lamp utrzymanych w industrialnej estetyce. To doskonały wybór dla firm, które chcą zadbać w ten sposób o dobre samopoczucie swoich pracowników.

projektowanie biur Warszawa

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design