Home » KDK Home » Projektowanie sypialni

Właściwa aranżacja sypialni to najlepszy sposób na zdrowy sen i relaks po ciężkim dniu. Pokój ten powinien być urządzony estetycznie i przytulnie, ale także być utrzymany w odpowiedniej kolorystyce sprzyjającej odprężeniu. W KDK-DESIGN mogą Państwo liczyć na profesjonalny projekt sypialni, który na indywidualne zamówienie przygotują nasi doświadczeni architekci. Uwzględniając Państwa specyficzne wymagania, stworzą wymarzone miejsce do odpoczynku, poprzez zaplanowanie przestrzeni i wyposażenie jej w stylowe oraz funkcjonalne meble.

Projekt sypialni na poddaszu

Projekt sypialni Warszawa, Mińsk Mazowiecki

W naszej firmie proponujemy zarówno kompleksowe projektowanie sypialni w nowym mieszkaniu lub domu, jak również aranżację już istniejącego wnętrza, które potrzebuje odświeżenia. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, a także stylem pozostałych pomieszczeń, nasi projektanci przygotują koncepcję rozplanowania przestrzeni, sposobu jej wykończenia oraz wyposażenia w niezbędne meble i dodatki. Ponieważ nasz salon meblowy posiada bogatą ofertę produktów do tego rodzaju wnętrz, jesteśmy w stanie zaproponować wygodne łóżka i materace renomowanych firm, pojemne szafy i komody, stylowe stoliki nocne, toaletki i lustra, lampy i kinkiety, a także inne dodatki, dzięki którym Państwa sypialnia będzie komfortowa oraz atrakcyjna wizualnie. W zależności od preferencji wykonujemy projekty wnętrz w każdej stylistyce, dlatego możemy zrealizować Państwa marzenia o pomieszczeniu w stylu klasycznym, glamour, minimalistycznym, skandynawskim, retro lub po prostu eklektycznym.

Kontakt Zapraszamy do kontaktu

 

Salon wyposażenia wnętrz KDK-Design
Projektowanie wnętrz KDK-Design
ul. Warszawska 53, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Poniedziałek-piątek: 10-18 Sobota: 10-14

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27, podanych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie potrzebnym do nawiązania i wymiany korespondencji z Administratorem danych osobowych. Wiem, że wyrażona przeze mnie zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie cofnięta, przy czym cofnięcie wyrażonej zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
    Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27. Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną na podany adres e-mail na temat produktów i usług oferowanych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę UNIQUE Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Stojadła, 05-300, Mińsk Mazowiecki, ul. Kołbielska 27w celach marketingowych w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – prawo telekomunikacyjne.
    Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść. Oświadczam, że zapoznałem/am się z treścią Klauzuli informacyjnej określającą szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez administratora danych osobowych: spółkę UNIQUE sp. z o.o. i wskazanymi w nich informacjami, a także akceptuję ich treść.

    Prawa autorskie © 2022 KDK Design